Yükleniyor

Psk. Mustafa Zeyd Söyük

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Mustafa Zeyd Söyük, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Mustafa Zeyd Söyük kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Mustafa Zeyd Söyük için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Mustafa Zeyd Söyük
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Mustafa Zeyd Söyük, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Mustafa Zeyd Söyük

    Psk. Mustafa Zeyd Söyük, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Mustafa Zeyd Söyük için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Mustafa Zeyd Söyük Bilgiler

      Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım. Lisans eğitimim sırasında ilk olarak Doç. Dr. Sema Karakelle'nin danışmanlığında yürütülen, annenin zihin yönelimliğinin okul öncesi çocukların duyguları tanıma ve ifade etme becerileri üzerindeki yordayıcı etkisini inceleyen çalışmada araştırma verileri topladım. İlk yılımın sonunda Bahçelievler Rehberlik ve Danışmanlık Merkezi'nde çeşitli zeka seviyelerindeki çocuklara yapılan testlere ve birebir görüşmelere katıldığım stajımın ardından Nova Psikoloji'de Uzman Klinik Psikolog Yalçın Yılmaz ve Uzman Psikolojik Danışman Zehra Kahraman'ın yanında 1.5 yıl boyunca klinik psikoloji stajımı gerçekleştirdim. Burada bilişsel-davranışçı yaklaşım ekolünü ve Doç. Dr. Özlem Sertel Berk'in Anormal Psikoloji dersinde edindiğim patoloji bilgisini pratik olarak gözlemleyebilme fırsatı buldum. Ardından 3. yılımda koordinatör olarak çalışmaya başladığım İstanbul Üniversitesi'ne bağlı İnsan Bilgisayar Etkileşimi Laboratuvarı'nda 2 yıl boyunca göz izleme cihazını kullanarak çeşitli araştırmalar gerçekleştirdim. İlk olarak sosyal anksiyeteli kişilerin iletişime girdikleri kişilere karşı tutumlarına yönelik deneysel bir araştırma yürüttüm. Semptomatik ve asemptomatik epilepsi hastalarının psikolojik açıdan farklılıklarını inceledim. Ardından duyguların, empati düzeyinin, karar vermeye ve hafızaya etkilerini inceleyen deneyler yaparak insana dair bilgimi genişletmeye çalıştım. Şu an ise İtalya Padova Üniversitesi'nde "Bilişsel Nörobilim ve Klinik Nöropsikoloji" yüksek lisans programına devam etmekteyim. Burada insan bilincini oluşturan faktörleri araştırmaya ve terapi yaklaşımımı geliştirmeye çalışıyorum. Yurt dışında olduğum için seanslarımı internet üzerinden gerçekleştiriyorum. Ayrıntılı bilgi için buradan yazabilirsiniz.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      İzmir, İzmir