Yükleniyor

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu, Algoloji alanında hizmet vermektedir. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu

    Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kurçaloğlu Bilgiler

      Dr Öğretim Üyesi Mustafa KURÇALOĞLU 1982 Samsun doğumludur. İlkokulu Çarşamba Şehit Nuri Pamir İlkokulu'nda, ortaokulu Çarşamba Anadolu Lisesi'nde, liseyi Çorum Fen Lisesi'nde tamamlamıştır. 2007 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Giresun Şebinkarahisar'da 2 sene çalıştıktan sonra 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nda asistanlığa başlamış ve 2014'te 'Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı' olmuştur. Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi'nde kısa bir süre çalıştıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı'nda yan dal uzmanlık eğitimine başlamış ve 2017'de 'Algoloji Yan Dal Uzmanı' olmuştur. 2017 yılının ağustos ayında World Institute of Pain (Dünya Ağrı Derneği) tarafından Budapeşte'de düzenlenen sınav sonucunda Fellow of Interventional Pain Practice (FIPP) (Girişimsel Ağrı Uygulamalarında Yeterlilik) ünvanı almıştır. 2017 yılı Ekim ayında Türk Algoloji Derneği tarafından Ankara'da düzenlenen sınav sonrasında 'Algoloji Yeterlilik Belgesi' almıştır. 2 sene Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde algoloji uzmanı olarak çalışmıştır. 2019 yılı mayıs ayından itibaren hâlen 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Algoloji Bilimdalı'nda 'Doktor Öğretim Üyesi' olarak çalışmaktadır.

      İhtisaslar

      • Algoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Körfez Mahallesi 19 Mayıs Üniversitesi, Atakum