Yükleniyor

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı, Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı

    Orta ve lise eğitimini İstanbul’da alan Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı, tıp eğitimini 1994 yılında Bursa Uludağ Tıp Fakültesi’ nde tamamlamıştır. Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’ndan Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Genel Cerrahi Uzmanı olarak mesleki hayatına International Hospital’da devam eden Dr. Kalaycı; yaklaşık 5 yıl süreyle Prof. Dr. Dursun Buğra, Prof. Dr. Ali Akyüz, Prof. Dr. Metin Özgür ve rahmetli Prof. Dr. Göksel Kalaycı ile çalışma şansını bulmuş, bilgi ve deneyimini artırmıştır. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nın kurucu 3 öğretim üyesinden biri olmuştur. 2006 yılında yardımcı doçentliğe atanmıştır. Genel Cerrahi Anabilimdalı bünyesinde kurulan “Organ Nakli ve Transplantasyon” ekibinin içinde, “Karaciğer ve Böbrek Nakli” ameliyatlarının her aşamasında aktif olarak yer almış ve organ nakli sorumlu hekim yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2005-2015 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi derslerinin bir bölümü ile Dişçilik Fakültesi’nin tüm Genel Cerrahi derslerini vermiştir. Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı’nın yurtdışı, yurtiçi makale ve bildirileri, bilimsel kongrelerde oturum başkanlıkları, uluslararası dergi hakemliği, kitap bölümü ve bildiri 1.lik ödülü vardır. Dr. Kalaycı, “Robotik Cerrahi”, “Laparoskopik Kolorektal Cerrahi”, “Laparoskopik Splenektomi”, “Morbid Obesite Cerrahisi” alanlarında sertifika sahibidir. 2013 -2014 tarihleri arasında İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim dalında “İleri Laparoskopik Cerrahi” alanında çalışmış ve sertifikasyona sahip olmuştur. Her türlü geleneksel cerrahi uygulamalar yanında, “Meme Cerrahisi”, “Anorektal Cerrahi”, “Fıtık Cerrahisi”, “Tiroid Cerrahisi”, “Gastrointestinal Onkolojik Cerrahi” ve “Laparoskopik Cerrahi” özel ilgi alanlarıdır. Halen, “Türk Cerrahi Derneği’’, ’’İstanbul Cerrahi Derneği”, “Acil Cerrahi ve Travmatoloji Derneği”, “İstanbul Tabip Odası”, “Türk Kolon Rektum Derneği” üyesidir. Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

    Sağlık Rehberi

    Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı

    Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Küçükbakkalköy, Sahil Sokağı No:2 D:Kat:1 Daire:3, 34746 Ataşehir/İstanbul