Yükleniyor

Dkt. Muhammed Selman Babar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Muhammed Selman Babar, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Muhammed Selman Babar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Muhammed Selman Babar için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Alafon Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dkt. Muhammed Selman Babar

    İstanbul Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun oldu. Kısa bir süre özel sektörde Dil ve Konuşma Terapisti olarak görev yaptı. Ardından Alafon Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezi'ni kurdu. Aktif olarak burada çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümünde Tezli Yüksek Lisansına devam etmektedir. Aktif olarak gelişimsel dil bozuklukları, konuşma sesi bozuklukları, kekemelik, otizm, motor konuşma bozuklukları, disleksi, edinilmiş dil bozuklukları ile çalışmaktadır. Katıldığı bazı kurs ve eğitimler; 2019-Haziran DIR® Floortime™ 101 Düzey Kursu, Üsküdar Üniversitesi 2019-Mayıs Diagnostic and Prognostic Assessment of Children Who Stutter (Kurs), X. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2019-Mayıs Treatment of Pediatric Motor Speech Disorders: Childhood Apraxia of Speech (Kurs), X. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2019-Nisan Total Larenjektomi ve Alarengeal Konuşma (ve TEP)(Kurs), X. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2019-Nisan X. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2019-Mart 1. Ulusal Akıcılık Bozuklukları Sempozyumu, Dil ve Konuşma Terapistleri Derneği, Medipol Üniversitesi 2019-Mart 1. Ulusal Dil ve Konuşma Terapisi Öğrenci Kongresi, Anadolu Üniversitesi 2018-Eylül 1. Uluslararası Uygulamalı Davranış Analizi Konferansı, ÖÇED 2018-Mayıs Videolaringostroboskopi Çalıştayı, 10. Ulusal Larengoloji Kongresi, Ankara Üniversitesi 2018-Mayıs DoktorVox Ses Terapisi Çalıştayı, 10. Ulusal Larengoloji Kongresi, Ankara Üniversitesi 2018-Mayıs 10. Ulusal Larengoloji Kongresi, Ankara Üniversitesi 2018-Nisan Türkiye’de Kekeleyen Bir Birey Olmak, 2. Özgürce Kekele Konferansı, Kekemeler Derneği 2018-Nisan Dünya Ses Günü Sempozyumu, Marmara Üniversitesi 2018-Şubat GOBDÖ-2-TV (Gilliam Otistik Bozukluk Derecelendirme Ölçeği -2- Türkçe Versiyonu), Prof. Dr. İbrahim H. Diken 2018-Şubat ETEÇOM (Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı), Prof. Dr. İbrahim H. Diken 2017-Mayıs 9. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi, Medipol Üniversitesi 2017-Nisan PEABODY (Resim Kelime Eşleştirme Eğitimi), Ruh Sağlığı Derneği, Psk. Dan. Serkan Gürgenci 2017-Nisan Dünya Ses Günü Sempozyumu, Üsküdar Üniversitesi 2017-Nisan Ana Okulları Çalıştayı-V, Kim Psikoloji – Fazilet Eğitim Kurumları 2016-Ekim Etkili İletişim Eğitimi, Rodos Grup, Burak Gerçek 2016-Ekim Motivasyon Eğitimi, Rodos Grup, Erdal Demirkıran 2016-Mayıs Çocuklarda Görülen Dil ve Konuşma Bozuklukları, ENT Tıp Merkezi, Uzm. Dkt. Neşe Öztürk 2015-Ekim Disleksi Eğitimci Eğitimi, Türkiye Disleksi Vakfı

    Sağlık Rehberi

    Dkt. Muhammed Selman Babar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dkt. Muhammed Selman Babar

    Dkt. Muhammed Selman Babar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dkt. Muhammed Selman Babar için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bahçelievler mah. Nurettinpaşa Sok. No:7 D:2 Bahçelievler, İstanbul