Yükleniyor

Psk. Muhammed Ayçiçek

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Muhammed Ayçiçek, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Muhammed Ayçiçek kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Muhammed Ayçiçek için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Muhammed Ayçiçek
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Muhammed Ayçiçek

    Lisans eğitimimi Üsküdar Üniversitesinde yüksek bir ortalamayla tamamladıktan sonra vakit kaybetmeden yüksek lisans eğitimime adım attım. Şu anda Klinik psikoloji Yüksek Lisansında tez aşamasındayım. 2019’dan itibaren Özel Okullarda rehber öğretmen olarak görev yapmaktayım.. Lise sınavlarına yönelik birçok proje ve çalışma yaptık ve sınavlara birçok öğrenci hazırladım. Bu süre zarfında kendimi geliştirmek adına birçok eğitim, seminer ve konferansta bulundum. KDTD derneğinden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almaya devam ediyorum.(2.modül) .Kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.. Ayrıca projeler kapsamında ve okul çalışmalarında farklı farklı konu başlıklarında (teknoloji, ergenlik, kaygı, vs.) birçok veli ve öğrenci seminerleri verdim.. Takım çalışmasına yatkın ve ekip ruhuna çok önem veren, özel okul kültürü olan, gelişmelere ve yeniliklere açık, özbakıma önem veren, teknolojiyi kullanabilen, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, disiplinli, yapılan işlerin en iyisi olması için çaba gösteren biriyim.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Muhammed Ayçiçek, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Muhammed Ayçiçek

    Psk. Muhammed Ayçiçek, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Muhammed Ayçiçek için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Ataköy 7-8-9-10, D-100 Güney Yanyolu, Bakırköy, İstanbul