Yükleniyor

Dkt. Mücahit Uluçay

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Mücahit Uluçay, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Mücahit Uluçay kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Mücahit Uluçay için randevu alabilirsiniz.

Dkt. Mücahit Uluçay

Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi lisans mezunuyum. Rota Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde aktif olarak çalışmaktayım. ÖNEMLİ NOT!!! Danışacağınız profesyonel kişilerin, Dil ve Konuşma Terapistlerinin; Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Lisans/Yüksek Lisans Mezunu olduğundan lütfen emin olunuz. Diplomalarını sorunuz. -Akıcı konuşma bozuklukları -Nörolojik motor konuşma bozuklukları -konuşma sesi bozuklukları -Edinilmiş dil bozuklukları -Ses bozuklukları -Dudak damak yarıklıklarına bağlı konuşma bozuklukları -konuşma sesi bozuklukları -Çocukluk çağı dil bozuklukları -Okul çağı dil bozuklukları -İşitsel Rehabilitasyon

Sağlık Rehberi

Dkt. Mücahit Uluçay, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dkt. Mücahit Uluçay

Dkt. Mücahit Uluçay, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dkt. Mücahit Uluçay için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!