Yükleniyor

Psk. Miray Akçakaya

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Miray Akçakaya, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Miray Akçakaya kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Miray Akçakaya için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Miray Akçakaya
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Miray Akçakaya

    2019 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünü şeref öğrencisi olarak bir dönem erken bitirdikten sonra alanımda uzmanlaşabilmek adına Türkiye’nin en iyi klinisyenlerinden eğitim alabilme şansını yakaladım. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde lisans eğitimimi alırken konuşma terapisine olan ilgimi farkedip Özel Konuşma ve Dil Terapisi Merkezi’nde stajyerlik yaparak deneyim kazanma fırsatı elde ettim. Öğrenim hayatımın 2. yılında Sofist Özel Aile Danışma Merkezi’nde yaptığım stajyerlikte vaka analizlerine katılarak psikolojik rahatsızlıkları daha iyi tanıdım. 3. yılımda Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde şizofreni ve bipolar bozukluğu olan insanların bireysel terapi seansı ve grup terapisini gözlemledikten sonra vaka analizlerine katıldım. Bu sayede şizofreni ve bipolar bozukluğa dair bir çok bilgi edindim. Yaptığım stajyerlikler benim için çok kıymetli ve öğreticiydi. Ayrıca lisans eğitimim devam ederken, Ege Üniversitesi’nde Prof. Dr. Aysun Doğan’ın yürüttüğü VISC Akran Zorbalığı Önleme Programı’nda proje asistanı olarak görev aldım. Çocuklarla kurduğum bağın bana enerji verdiğini farkedip Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda gönüllü olarak ilkokul öğrencilerinin okuma ve anlama becerilerini geliştirmek için öğretmenlik yaptım. Bu deneyimim öğretmenlik belgemi almam için bir basamak oldu ve İzmir Demokrasi Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon Sertifika Programına katılarak sertifikamı aldım. 30 Ekim 2020 tarhininde İzmir’de büyük bir yıkıma neden olan depremde yurttaşlarımıza destek olabilmek için psikososyal çalışmalarına katkı sağladım. Halen bireysel olarak özel ofisimde psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyim. SERTİFİKALAR Çocuk Değerlendirme Testleri, Uzm. Klinik Psikolog Esmahan ORÇIN, Aralık 2019 Bilişsel Davranışçı Terapi, Prof. Dr. M. Hakan TÜRKÇAPAR Doç. & Dr. Kadir ÖZDEL Ocak 2020- Temmuz 2020 MOXO Testi, Uzm. Dr. Ferda K. Özkanoğlu. Aralık, 2020 MMPI Testi, Uzman Klinik Psikolog Cansu Yurtseven Aralık, 2020 PedagojikFormasyon Sertifika Programı, İzmir Demokrasi Üniversitesi Şubat 2020-Aralık 2020 Ölüm ve Yas Terapisi, Dr. Hakan Ertufan Kasım,2020 Psikolojik İlkyardım, Yrd. Doç. Dr. Mert Akcanbaş. Kasım,2020 Acı ve Yas Sürecinde Logoterapi, Dr. Ömer Akgül. Kasım,2020 Psikolojik Sağlamlık, Dr. Ertufan. Kasım,2020 Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yrd. Doç. Dr. Mert Akcanbaş. Kasım,2020 Kriz Dönemlerinde Başetme, Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek. Kasım,2020 Hasta ve Yakını Terapisi, Dr. Hakan Ertufan. Kasım,2020 Yas Danışmanlığı, Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek Kasım,2020 Terapötik Beceriler, Uzman Klinik Psikolog Enise Akgül Kasım,2020 Transaksiyonel Analiz Zorluklarla Başa Çıkma, Psikolog Duygu Aydın Kasım,2020

    Sağlık Rehberi

    Psk. Miray Akçakaya, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Miray Akçakaya

    Psk. Miray Akçakaya, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Miray Akçakaya için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Akdeniz Mahallesi Şehit Fethi Bey Caddesi No:55 Heris Tower Alsancak, İzmir