Yükleniyor

Psk. Merve Şahin

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Merve Şahin, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Merve Şahin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Merve Şahin için randevu alabilirsiniz.

Psk. Merve Şahin

Almış olduğum Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi sayesinde yaygın kaygı bozukluğu, sosyal kaygı bozuklukları, fobi, depresyon problemi olan danışanlara yardımcı olmaktayım. Çeşitli problematik durumlar karşısında problem çözme becerileri ve stresle başa çıkma noktasında destek vermekteyim. Bireylerin yaşadığı problematik durum karşısında stres düzeyinin belirli seviyede tutulması noktasında yardımcı olarak yaşamsal işlevselliğindeki bozulmayı en aza indirgemek hedeflerim arasındadır. Süreci yönetmek danışan ve psikolog arasında etik ilkelere bağlılık ile olacaktır. Bu noktada motivasyonel görüşmeler de yapmaktayım. Sınav Kaygısı, Özgüven problemi, Kişilerarası ilişkiler, Depresyon, Kaygı bozukluklarında danışmanlık için ulaşabilirsiniz. Hali hazırda çeşitli platformlardan online danışan kabul etmekteyim.

Sağlık Rehberi

Psk. Merve Şahin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Merve Şahin

Psk. Merve Şahin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Merve Şahin için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!