Yükleniyor

Psk. Dan. Merve Başak Çimen

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Merve Başak Çimen, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Merve Başak Çimen kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Merve Başak Çimen için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
 • Beyaz Fil Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Dan. Merve Başak Çimen, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Dan. Merve Başak Çimen

    Psk. Dan. Merve Başak Çimen, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Dan. Merve Başak Çimen için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Dan. Merve Başak Çimen Bilgiler

      Merve Başak Çimen, 1993’te Artvin'de doğmuştur. 2011’de Trabzon Merkez Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. 2012’de tam burslu olarak Okan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nü kazanmıştır. 2016’da Evlilik, Çift ve Aile Eğitimleri ile Boşanma Terapisi eğitimlerini almıştır. Psikoloji ve Kişisel Gelişim üzerine eğitim veren kurumlarda kısa zamanlı Eğitim Koordinatörlüğü görevi üstlenmiştir. Öğrenim sürecinde rehabilitasyon merkezi, hastane, adliye ve okulda gözlem/staj yapmıştır. 2017’de mezun olduktan sonra 2018’de Nişantaşı Üniversitesi’nde Psikoloji yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Şu anda “Boşanmış kadınlarda boşanmaya uyum, sosyal destek algısı ve yalnızlık algısı” konusu üzerine tez hazırlamaktadır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü son sınıf ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans öğrencisidir. 2019'da ise Başkent Üniversitesi onaylı Doğum Koçluğu eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Pandemi sürecinde de online eğitim almaya devam etmiş; Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Terapötik Kartlar Eğitimi, Masal Terapi, Oyun Terapisi ve Objektif Çocuk Testleri Eğitimleri'ne katılmıştır. Bedenimizin açlığını çok kolay fark ettiğimizi fakat ruhumuzun ihtiyaçlarına kulaklarımızın çoğu zaman kapalı olduğunu dile getiren Başak, bu amaç doğrultusunda Beyaz Fil Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’ni kurmuş ve burada online olarak psikolojik danışman olarak hizmet vermektedir.

      İhtisaslar

      • Psikolojik Danışma ve Rehberlik

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 2295 Sokak, No: 6, Prestij Evleri, A4 Blok, Kat: 2, Daire: 12, Esenyurt, Esenyurt, İstanbul