Yükleniyor

Dyt. Melisa Nur Bulut

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Melisa Nur Bulut, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Melisa Nur Bulut kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Melisa Nur Bulut için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Melisa Nur Bulut

Diyetisyen Melisa Nur BULUT ilk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da başarıyla tamamlamıştır. 2016 senesinde Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazanarak okumaya başlamıştır. 2020 senesinde Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur öğrencisi ünvanıyla başarıyla mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince diyetisyen stajını SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi ve Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Dyt. Melisa Nur BULUT beslenmenin birçok alanında çeşitli kurs ve seminerlere katılmış, farklı alanlarda sertifikalar almıştır. Mezuniyetinin ardından 2021 senesinde, Trabzon’da, Diyetisyen Melisa Nur BULUT Sağlıklı Yaşam ve Diyet Kliniği’nde hizmet vermeye başlamıştır.

Sağlık Rehberi

Dyt. Melisa Nur Bulut, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Melisa Nur Bulut

Dyt. Melisa Nur Bulut, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Melisa Nur Bulut için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.