Yükleniyor

Psk. Melis Ulaş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Melis Ulaş, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Melis Ulaş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Melis Ulaş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Melis Ulaş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Melis Ulaş

    Psk. Melis Ulaş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Melis Ulaş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Melis Ulaş Bilgiler

      Psikolog Melis Ulaş, Avrasya Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimini tam burslu şekilde tamamlamıştır. Eğitim hayatı süresince Psikoodak Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Trabzon Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Öğrenme Akademisi Yaz Staj Programı, Kolektif Psikoloji Mesleğe Hazırlık ve Staj Programı, Psikolab Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, Uzm. Dr. Melih Nuri KARAKURT Muayenehanesi, Bilinçli Yaşam Psikoloji staj yaptığı yerler arasındadır. Şu an ise aktif olarak danışan görmektedir. Aldığı Eğitimler; Çocuk Testleri Eğitimi Cattel 2-A Zeka Testi Cattel 3-A Zeka Testi Gessel Gelişim Figürleri Testi Peabody Resim Kelime Eslestirme Testi Metropolitan Okul Olguluğu Testi Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi Frostig Gelişimsel-Görsel Algı Testi Benton Görsel Bellek Testi AGTE Ankara Gelişim Tarama Envanteri Porteus Labirentleri Testi Frankfurt Dikkat Testi Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi Kent Egy Testi D2 Dikkat Testi Çocuklarla İlk Görüşme Eğitimi Oyun Terapisi ve Kum Terapisi Uygulayıcı Eğitimi MMPI Uygulayıcı Eğitimi MOXO Dikkat Performans Testi Çocuklarda Davranış Bozuklukları ve Çözüm Teknikleri Eğitimi Filial Terapi Ebeveyn-Çocuk İlişkisi Uygulayıcı Eğitimi Çocuk Resimleri Analizi Wisc-R Zeka Testi Projektif Çocuk Testleri ( C.A.T ve Luisa Düss) Psikoterapide İlk Görüşme ve Klinik Uygulama Teknikleri Eğitimi Çocuk Terapilerinde Aile İle İlk Görüşme Eğitim Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Moxo D-CPT Rapor Değerlendirmesi Eğitimi BDT Temelli Klinik Batarya Eğitimi Attentioner Dehb Uygulayıcı Eğitimi Travma ve Psikososyal Destek Eğitimi Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagojik Analizi ve Projektif Çizim Testleri Aile Danışmanlığı

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Yeni Mahalle Mahallesi, 3474.Sokak no:3 kat:3 daire:7, Samsun