Yükleniyor

Psk. Melis Coşkun

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Melis Coşkun, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Melis Coşkun kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Melis Coşkun için randevu alabilirsiniz.

Psk. Melis Coşkun

Psikolog Melis Coşkun, ÖSYM bursu ile kazandığı İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji lisansını 3 yılda, 3.57 ortalama ve yüksek onur derecesiyle 2021 yılında tamamlamıştır. Akademik hayatı boyunca birçok bilimsel kongreye dahil olmuştur. Üniversite Öğrencilerinin Sosyal Ortamlarda Gelişmeleri Kaçırma Korkusu, Otantiklik ve Sosyal Öz-yeterlikleri ile Sosyal Medya Bağımlılıkları Arasındaki İlişkilerin İncelenmesi başlıklı bitirme projesini yürütmüştür. Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Balıklı Rum Hastanesi'nin psikiyatri servislerinde zorunlu stajlarını gerçekleştirmiştir. Çeşitli derneklerde ve topluma hizmet çalışmalarında gönüllü olmuştur. Duygudurum bozuklukları, anksiyete bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu özel çalışma alanlarıdır. İstanbul avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Sağlık Rehberi

Psk. Melis Coşkun, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Melis Coşkun

Psk. Melis Coşkun, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Melis Coşkun için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!