Yükleniyor

Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Methodist Psikolojik Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu

    Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Psk. Melike Yazıcıoğlu Bilgiler

      Uzman Psikolog Melike YAZICIOĞLU 2009 yılında Yakın Doğu Üniversitesinden Psikoloji bölümünü İngilizce olarak bitirmiştir. 2008 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde stajını tamamlamıştır. Uzmanımızın 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Aday Psikolog unvanı kaldırılmıştır. Bu sayede; Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitimi Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitimi Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitimi İşitme Engelli Bireyler Destek Eğitimi Bedensel Engelli Bireyler Destek Eğitimi programlarında eğitici olarak görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında Sağlık Bakanlığının açmış olduğu Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları sınavında elde ettiği başarılı bir sonuçla Yetki Belgesi sahibi olmuştur. Mesleki gelişim adına 2014 yılında Uygulamalı Psikolojik Yüksek Lisansa başlamış ve 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Uzun yıllar rehabilitasyon merkezlerinde eğitim desteği ihtiyacı olan bireylere ve ailelerine hizmet vermiştir. 2009 ve 2015 yıllarında Viyana Test Sistemi Lisans seminerine katılmıştır. Uygulayıcı hakkını elde ederek Psikotek Danışmanlığın kayıtlı kullanıcısı olmuş ve binlerce adayın Psikoteknik Değerlendirme raporunu hazırlamıştır. Türk Psikologlar Derneği üyesi olan Uzman Psikolog Melike YAZICIOĞLU Çocuk Değerlendirme Kursu ile aşağıdaki yetkinlikleri elde etmiştir. Wisc-IV (IQ- Zeka Testi) BENDER GESTALT (Görsel Motor Algı Testi) AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri) PEABODY (Resim Kelime Tanıma Testi) Duygu Durum Ölçekleri BEIER (Cümle Tamamlama Testi) Resim Çizme Testleri Bir İnsan Çiz Testi Bir Aile Çiz Testi Hayvan Ailesi Çiz Testi Bir Ev Çiz Testi Bir Ağaç Çiz Testi Catell 2-A Zeka Testi Metropolitan Okul Olgunluğu Testi Porteus Labirentleri Testi

      İhtisaslar

      • Psikolog

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Altunizade Mh. Nuhkuyusu Cd. No:112/4, Üsküdar, İstanbul