Yükleniyor

Dyt. Melike Halim

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Melike Halim, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Melike Halim kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Melike Halim için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Melike Halim

    Merhabalar. Ben Diyetisyen Melike .Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü yüksek onur öğrencisi olarak bitirdim .Eğitim sürecim boyunca Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çocuk beslenmesi ,Bilkent Üniversitesi Kafeteryalar İşletmesi Müdürlüğü'nde toplu beslenme ,Diyetisyen Gökçe Orakcı Beslenme ve Diyet Merkezi ve Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yetişkin beslenmesi ve zayıflama üzerine stajlarımı tamamladım .Bu süre zarfında Diyestisyen Sevil Dilara Günaldı Beslenme ve Diyet Merkezi'nde de gönüllü olarak staj yaptım. 2020 yılında mezun olduktan sonra ise staj yaptığım birim olan Diyetisyen Gökçe Orakcı Beslenme ve Diyet Merkezinde çalışmaya başladım .Şu an aktif olarak hem yüz yüze hem de online beslenme hizmeti vermekteyim .Kliniğimizde kilo alma ,zayıflama, çocuk beslenmesi ,gebelikte /emziklilikte beslenme ve kalp damar hastalıkları ,diyabet, gut ,hiperlipidemi,insülin direnci gibi pek çok hastalıklara yönelik diyet tedavisi hizmeti verilmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Melike Halim, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Melike Halim

    Dyt. Melike Halim, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Melike Halim için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Korkutreis mah. sıhhiye merkez iş hanı 46/76, Ankara