Yükleniyor

Uzm. Psk. Melike Ak

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Melike Ak, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Melike Ak kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Melike Ak için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Vega Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Psk. Melike Ak

    Uzman Psikolog ve Aile Danışmanı olan Melike Ak İzmir'de doğdu. Suphi Koyuncuoğlu Lisesi'nde lise eğitimini tamamladı. 

    Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversite’sinde, Psikoloji bölümü üzerine bitirdi. Pedagojik Formasyon Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamladı. Lisans ve Pedagojik Formasyon Eğitimini aynı zamanda tamamlamanın ardından, Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansı ile eğitim hayatına devam etmiş olup yüksek lisans eğitimini de başarı ile tamamlamıştır. Yüksek Lisans Eğitimi dahilinde Ege Üniversitesi ile işbirliği içerisinde 5 oturumlu ‘3 Adım Anne Babalıkta Ustalaşma’ aile eğitim programı yürütmüştür. Bunlara ek olarak; Bilişsel (zihinsel) bir değerlendirme sistemi olan CAS, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri Eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Açıdan Sınav Kaygısı ve Başa Çıkma Yolları Eğitimi almıştır. Eğitimine katkıda bulunacak çeşitli diksiyon, beden dili, etkili iletişim eğitimlerine ve pek çok ruh sağlığı ile ilgili seminerlere katılmıştır. Bu eğitimlere devam ederken, gönüllü olarak TEGV kurumlarında görev almıştır. 

    Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde özel gereksinimli bireylerle hem bireysel hem grup etkinliklerinde rol aldı. Lise Rehberlik Servisinde Bireysel Mesleki Danışmanlık çalışmaları yürütmüştür. Ege Üniversitesi'nde çeşitli vaka sunumları, testler ve olgu değerlendirmelerine katılmıştır. Mesleki anlamda eğitim kurumlarında ve bireysel olarak danışmanlık merkezlerinde psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Melike Ak, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Melike Ak

    Uzm. Psk. Melike Ak, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Melike Ak için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Mimar Sinan Mahallesi, 1487 sokak No:12 Ayhan Apt. Kat:1 D:3, Konak, İzmir