Yükleniyor

Dyt. Meliha Bıyıklı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Meliha Bıyıklı, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Meliha Bıyıklı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Meliha Bıyıklı için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Meliha Bıyıklı

1995 yılında Kayseri'de doğdum. İlköğretimimi 50.Yıl Dedeman İ.Ö.O'da tamamladıktan sonra Necdet Taş Anadolu Lisesine devam ettim. 2014 yılında Gümüşhane Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne başlangıç yaptım. 4 yıl boyunca aldığım eğitime, 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde; Obezite, Diyabet, Pediatri, Metabolizma, Geriatri ve Mutfak alanlarındaki stajlarıma Gümüşhane Devlet Hastanesi, Gümüşhane Üniversitesi Yemekhanesi, Gümüşhane Aile Sağlığı Merkezleri stajlarımı ekleyerek 2018 yılında mezun oldum. Lisans eğitimime devam ederken Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümü ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun oldum. 2020 yılından itibaren Erciyes Üniversitesi Egzersiz Fizyolojisi Yüksek Lisans programına devam etmekteyim. Lisans mezuniyetimin ardından çeşitli spor merkezlerinde ve online olarak beslenme danışmanlığı yaptım. Bu süreçte zayıflama, kilo alma, obezite cerrahisi öncesi ve sonrası beslenme, anne-çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, diyabet beslenmesi gibi alanlarda bir çok danışanla çalışma fırsatı yakaladım. 2021 yılı itibari ile Meliha Bıyıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezinde yüz yüze ve online olarak kişiye özel beslenme danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Sağlık Rehberi

Dyt. Meliha Bıyıklı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Meliha Bıyıklı

Dyt. Meliha Bıyıklı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Meliha Bıyıklı için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.