Yükleniyor

Dkt. Melih Tunga İşleyen

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Melih Tunga İşleyen, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Melih Tunga İşleyen kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Melih Tunga İşleyen için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Dkt. Melih Tunga İşleyen, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dkt. Melih Tunga İşleyen

    Dkt. Melih Tunga İşleyen, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dkt. Melih Tunga İşleyen için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Dkt. Melih Tunga İşleyen Bilgiler

      Katıldığım Kurs ve Seminerler ♦Prompt'a Giriş:Teknik Antalya, 2019 ♦DIR Floortime 101 İstanbul,2019 ♦Zihin Kuramı Testleri ve Zihin Kuramı Becerileri Eğitimi İstanbul,2019 ♦Ergen veYetişkin Kekemeliğinde Bilişsel Davranışçı Yaklaşım ve Exposure, İstanbul 2019 ♦Otizmli Bireyler İçin İşlevsel İletişim Kursu, İstanbul ♦MİLEU Söz Öncesi Dönem Dil Öğretimi, Eskişehir ♦Orofarengeal Yutma Değerlendirme ve Terapi Kursu ♦ Motor Konuşma Bozukluklarında Değerlendirme ve Davranışsal Müdahale Kursu, İstanbul ♦ETEÇOM(Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı) Eskişehir 2017 ♦GOBDÖ- TV2 (Gilliam Otistik Bozukluk Derecelendirme Ölçeği) Eskişehir , 2017 ♦Dil ve Konuşma Terapistleri İçin KinesioTaping Uygulamaları, Eskişehir ♦Ses Bozukluklarında Değerlendirme ve Terapi Semineri , Eskişehir ♦Etkili İletişim Beden Dili ve Diksiyon, Eskişehir ♦8.Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi İstanbul,2015 ♦Gelişimsel Yetersizlik Sempozyumu Eskişehir,2015 ♦UDEMKO(Ulusal Disiplinerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi), 2016 ♦12. Uluslararası KBBBBC Kongresi Ankara ,2016 ♦9. Dil Ve Konuşma Bozuklukları Kongresi,İstanbul 2017 Deneyim ♦Eskişehir Anadolu Üniversitesi- DİLKOM 320 saat klinik uygulama ve staj. ♦DİLGEM Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi Klinik gözlem ♦Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mavi Hastane Yutma Bozuklukları Kliniği 2 yıl klinik uygulama ♦Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mavi Hastane Palyatif Bakım Ünitesi Klinik gözlem. ♦ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Foniyatri Ünitesi Klinik Gözlem ♦Yükselen Başarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi/Dil ve Konuşma Terapisti,2018 ♦Altın Adımlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi/Dil ve Konuşma Terapisti,2018 ♦Altın Adımlar Psikolojik Danışmanlık ve Aktif Yaşam Merkezi, Dil ve Konuşma Terapisti 2018 ♦İstanbul Dil ve Konuşma Merkezi 2019 ♦Florya Dil ve Konuşma Merkezi

      İhtisaslar

      • Dil ve Konuşma Terapisi

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Cennet Mahallesi Zafer Sokak No:20/2, Küçükçekmece