Yükleniyor

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan

Tıp eğitimini Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladıktan sonra aynı fakültede Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalından uzman oldu.

Zorunlu Devlet hizmet yükümlülüğü kurası ile Karabük Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev aldı.
Mecburi hizmet sonrası ; Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma hastanesinde uzman doktor olarak göreve başladı.

2018 yılında Dr. Öğretim Üyesi ünvanını alarak bildiklerini Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi uzmanlık öğrencilerine ve tıp fakültesinin pırıl pırıl gençlerine aktardı. Aynı zamanda; İstanbul’un en fazla hasta sirkülasyonlarından birine sahip olan eğitim ve araştırma hastanesine başvuran , uzmanlığının her alanındaki hastalarına hizmet etti.

2021 yılının başında, meslek hayatının dönüm noktasında, hastalarına daha kaliteli ve özenli hizmet etmek üzere kendi muayenehanesinde göreve başladı.

Melekber Çavuş Özkan;
Evli, iki çocuk, iki kedi ve bir köpek annesidir.. .

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Melekber Çavuş Özkan için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.