Yükleniyor

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam, Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Mehmet Tahir Şam kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Mehmet Tahir Şam için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam

Akıllı Lensler, Lazer, Katarakt ameliyatları başta olmak üzere, 20 yılı aşkın tecrübe ve 27000 üzerinde cerrahi vaka ile Antalya Medicalpark Hastanesinde hizmet vermektedir. Özel ilgi alanları; Ön segment cerrahileri ( Katarakt, Lens değişimleri, komplike katarakt cerrahileri, Glokom cerrahileri vb), Excimer Lazer ve Refraktif cerrahiler (Göz numaraları sıfırlama) Vitreoretinal Cerrahiler (Şeker Hastalığına bağlı göziçi kanamaları, vitrektomi ile retina dekolman cerrahileri) Şaşılık ameliyatlarıdır. Oküloplastik cerrahiyi Antalya'da ilk uygulayan hekim olup Üst kapak Blefaroplasti, alt kapak Blefaroplasti, Ptozis (kapak düşüklüğü), Kaş ptozisi, Entropion-Ektropion, Gözyaşı yolları Tıkanıklığı, Middle Face Lifting (Orta Yüz Germe), Badem Göz ameliyatları ve PlexR Lazer ile bıçaksız Göz Kapağı Estetikleri, Dolgu ve Botoks işlemlerinde uzmanlaşmıştır. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi 1996 mezunu olan Dr Mehmet Tahir Şam, Türk Tabipler Birliği (TTB), Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), American Society of Cataract Refractive Surgery (ASCRS), Europian Society of Cataract Refractive Surgery (ESCRS) üyesidir.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Mehmet Tahir Şam için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!