Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül

    Merhaba,ben Uzm.Klinik Psikolog Mehmet ERGÜL,2011 yılında Çankaya Üniversitesi İngilizce Psikoloji Bölümünü kazandım.Lisans yıllarında Özel Güven Hastanesi Dayanışma Vakfı ile dez avantajlı çocukların eğitim,yetenek ve becerilerinde katkıda bulundum. Youth in Action Programme Avrupa Değişim Programı ile Sosyal sorunların ortaya çıkmasında sivil gazeteciliğin önemi hakkında medya bilincini sağlamak sosyal medya kaynakları kullanımı hakkında çalışmalar yaptım.Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında Gönüllü Eğitmen olarak Çocuklara Drama,Düşler,Algo dijital,Dijital Kaşifler,Eğlen Öğren Hijyen ve Çocuk Çalıştayı Sanat Çalışması grublarında atölye çalışmaları eğitimlerini verdim. Bilim Kahramanları Derneğinde “Hayvanlar yaşam ortaklarımız” temalı robotik faliyetler çalışmasında eğitim desteği verdim. Lisans stajımı Ankara Özel Koru Hastanesinde Klinik psikoloji bölümünde yaptım.The Efect of Listening Enjoyable Music Before Study on leaning(2020) Dergi park tarafından yayınlattığımız çalışmamızda amacımız eğlenceli kısa bir müzik parçasını dinleyerek doğal yollarla mutluluğu artırarak öğrenme üzerindeki etkisinin olduğunu araştırması adlı makalemizi yayınlattık.2019 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik psikoloji Tezli programına başladım.Şubat 2021 yılında yüksek lisansımı bitirdim.Bitirme tezimi,Kendilik Psikolojisinin Hedoni(Hazcılık) üzerindeki etkilerinin incelenmesi olarak yazdım.Yüksek lisans eğitimimle eş zamanlı olarak alanımla ilgili eğitimlerimi almaya devam ettim. Bilişsel Davranışçı Terapi(Üsküdar Üniversitesi) Aile ve Çift Terapisi(Üsküdar Üniversitesi) Kişilerarası İlişkiler Terapisi(Üsküdar Üniversitesi) Çözüm Odaklı Terapi(Üsküdar Üniversitesi) Oyun Terapisi(Üsküdar Üniversitesi) Uygulayabildiğim testler;MMPI,AGTE,Projektif Testler,WISC-R dır Yüksek lisasns stajımı NP İstanbul Beyin Hastanesinde yaptım.Moxo ve Rehacom Dikkat testlerinin uygulanması,Grup terapisi,Ergoterapi ve Danışanların takibi ve görüşmelerde bulundum.Pandemi nedeniyle danışanlarıma online olarak hizmet vermekteyim.Sağlıklı günler dilerim.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül

    Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Mehmet Ergül için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Demirci mahallesi Nilüler Bursa TÜRKİYE, Bursa