Yükleniyor

Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Özel DiyarLife Dağkapı Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz

    14 Nisan 1988 İskenderun’ da doğdum . İlköğretim ve lise eğitimim doğduğum şehirde geçti . Liseyi , bölgenin hatta ülkenin en iyi lisesi İstiklal Makzume Anadolu lisesinde derece ile tamamladım . Küçüklük hayalim olan tıp fakültesini 2006 yılında derece ile kazandım . Akdeniz Üniversitesi tıp fakültesinden 2013 yılında derece ile mezun oldum . Fakülte yıllarımda hayalim olan kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığını 2014 yılında kazandım . Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Hastalıkları ve çocuk sağlığı eğitim araştırma hastanesinde 2014-2018 yılları arasında asistanlık yaptım . Çok sevdiğim eşim ile 2017 senesinde evlendim . 2018 senesinde asistanlık eğitimi sonrası mecburi hizmet için Diyarbakır’ ın Silvan ilçesine geldim . Burada 3 senelik çalışmamın sonrasında Diyarbakır Özel Diyarlife Dağkapı hastanesinde hizmet vermeye başladım . Dünyalar güzeli bir oğlum var . Hastalarımı , onlara verdiğim sağlık hizmetini çok önemsiyorum. İşimi çok sevdiğimi ve saygı duyduğumu söyleyebilirim . Hobilerim arasında yabancı dil öğrenmek , resim yapmak , gitar çalmak , tenis oynamak , çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almak vardır . Herkese sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz

    Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Mehmet Alican Sapmaz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Yenişehir Mahallesi Ali Emiri Caddesi No:1, Yenişehir