Yükleniyor

Psk. Mahir Kondu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Mahir Kondu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Mahir Kondu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Mahir Kondu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Psk. Mahir Kondu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Psk. Mahir Kondu

     Psk. Mahir Kondu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Psk. Mahir Kondu için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Psk. Mahir Kondu Bilgiler

       İş ve Staj tecrübelerim Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Stajyer Psikolog (2018 Eylül – 2019 Ocak) Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Stajyer Psikolog (2018 Haziran – 2018 Eylül) Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Stajyer Psikolog (2018 Temmuz) Maltepe Üniversitesi – Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile düzenlenen SOYAÇ Projesi Nişantepe İlköğretim Okulu’nda 1. Sınıf öğrencileri ile okul terki riskini önlemek amacıyla çalışmalar yapılmıştır. – (2017-2018) Türk Silahlı Kuvvetleri - Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yedek subay statüsünde Psikolog olarak 1 sene görev yaptım. Sertifika ve Eğitimler Bilgelik Enstitüsü – Çocuk Testleri Uygulayıcı Sertifikası 1. Arzu Listesi 2. Frankfurter Dikkat Testi 3. Beier Cümle Tamamlama Testi 4. D2 Dikkat Testi 5. Louissa Duss Psikanalitik Hikâyeler Testi 6. Burdon Dikkat Testi 7. Raven Progressive Matris Testi 8. Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi 9. Catell 2-A Zekâ Testi 10. Metropolitan Okul Olgunluğu Testi 11. Sınav Kaygısı Ölçeği 12. Ankara Gelişim Tarama Envanteri 2018-2019 T.C Maltepe Üniversitesi – Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikası

       İhtisaslar

       • Psikoloji

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.