Yükleniyor

Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi4

Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir.Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Liv Hospital Ulus
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul

    Boy Uzatma Ameliyatı

     

    İskelet uzatma olarak da bilinen uzuv uzatma ameliyatı, bir kişinin kemiklerinin uzunluğunu kademeli olarak artırmak için harici fiksatörlerin veya dahili cihazların kullanılmasını içeren cerrahi bir prosedürdür. Prosedür tipik olarak boy kısalığını düzeltmek veya doğum kusurları, yaralanmalar veya diğer durumlardan kaynaklanan bacak uzunluğu farklılıklarını tedavi etmek için kullanılır. Boy uzatma ameliyatı bacaklara, kollara veya vücuttaki diğer kemiklere yapılabilir.

    Uzuv uzatma ameliyatı, bazı riskler ve enfeksiyon, sinir hasarı ve istenen kemik uzunluğuna ulaşamama gibi potansiyel komplikasyonlar taşımasına rağmen genellikle güvenli ve etkili kabul edilir. Ameliyat tipik olarak bu tür prosedürlerde uzmanlaşmış ortopedi cerrahları tarafından gerçekleştirilir.

     

    Boy Uzatma Ameliyatı Türkiye

     

    Türkiye, yüksek tıbbi bakım kalitesi ve diğer ülkelere kıyasla tıbbi prosedürlerin daha düşük maliyeti nedeniyle uzuv uzatma cerrahisi için popüler bir destinasyondur. Türkiye'deki birçok hastane ve klinik uzuv uzatma ameliyatı sunuyor ve birçok uluslararası hasta bu ameliyatı olmak için Türkiye'ye geliyor. Türkiye'de uzuv uzatma ameliyatı düşünüyorsanız, araştırmanızı yapmanız ve deneyimli cerrahlara sahip saygın bir hastane veya klinik seçmeniz önemlidir.

    Uzuv uzatma ameliyatının yalnızca deneyimli cerrahlar tarafından tam donanımlı bir tıbbi tesiste gerçekleştirilmesi gereken karmaşık ve özel bir prosedür olduğunu unutmamak önemlidir. Türkiye'de uzuv uzatma ameliyatı düşünüyorsanız, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için saygın ve kalifiye bir cerrah ve tıbbi tesis araştırmak ve dikkatli bir şekilde seçmek önemlidir.

     

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul

    Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Limb Lengthening Surgery Treatment İstanbul için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Ulus Ahmet Adnan Saygun cad, Canan Sk., 34340 Beşiktaş İstanbul