Yükleniyor

Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen

     Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Uzm. Dr. Leyla Ezgi Tüğen Bilgiler

       1989 Elazığ doğumluyum. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp (Çapa Tıp) fakültesine başladım . 2012 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldum ve sonrasında 6 ay Pratisyen Hekim olarak çalıştım. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde Asistan Doktor olarak göreve başladım ve 2018 yılında ihtisasımı bitirerek Uzman Doktor oldum. 2018 yılında 15 ay Erenköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı olarak çalıştım . 2019 yılında Muş Devlet Hastanesi'nde 1 yıl çalışarak mecburi hizmetimi tamamladım. Eylül-2020 tarihinden İtibaren Pendik Medipol Üniversite Hastanesinde çalışmaktayım. Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Yıkıcı Duygudurum Düzenleyememe Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Zihin Kuramı , Empati Becerileri, Kaygı Bozuklukları ile ilgili akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Çocuk ve Gençlerde Davranışcı Terapiler / Kabul ve Kararlılık Terapisi üzerine teorik ve süpervizyon eğitimi aldım, kliniğimde aktif olarak kullanmakta ve bu alanda çalışmaktayım.

       İhtisaslar

       • Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.