Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Kübra Çelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Kübra Çelik kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Kübra Çelik için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Fzt. Kübra Çelik, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Fzt. Kübra Çelik

     Fzt. Kübra Çelik, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Fzt. Kübra Çelik için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Fzt. Kübra Çelik Bilgiler

       Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manuel terapi eğitimleri aldım. Bu aldığım eğitimlerin hiçbirinin hasta tedavi etmek için asla yeterli olmadığını anladıktan sonra İkomt (İnstitute Of Clinically Oriented Muscoloskletal Theraphy) adlı manuel terapi okuluna başladım. Bu metot Türkiye'de henüz çok yeni olduğundan farklı değerlendirme yöntemleri içermektedir. Bu yöntemde hastalara, ilk karşılaşma anından itibaren insan olarak yaklaşılır ve kişiye özgü problemler ciddi bir şekilde ele alınır Terapinin ilk aşamasında hasta değerlendirmesi ve hasta öyküsü alınır hastalığa özgü sorular hazırlanır probleme özgü sorular yöneltilir. Bunlar neticesinde hastaya özgü testler uygulanır ve hastalığın sebebi bulunur. Sonraki aşamalarda ise hastanın ağrısız ve hareketli bir hayata dönmesi sağlanır ve hastaya özgü egzersizler belirlenir ve kişinin performansını maksimum çıkarmak hedefleniyor.

       İhtisaslar

       • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.