Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Kerim Ünal, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Kerim Ünal kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Kerim Ünal için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Doktoruzman
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Kerim Ünal

    Kerim Ünal, 1985 Burdur doğumlu, 2003 Adem Tolunay Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladı. 2009 da mezun olduktan sonra İstanbul 112 ekibinde hekim olarak görev yaptı. 2010-2016 yıllarında Akdeniz Üniversitesi Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Prof Dr Ömer Özkan ve Prof Dr Özlenen Özkan ile birlikte Türkiye’nin ilk yüz ve kol nakli ameliyatlarında olmak üzere 5 yüz nakli ve 2 kol nakli ameliyatında birlikte çalıştı. 2016-2018 yılları arasında Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı. Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde plastik cerrahi alanında dersler verdi. Mikrocerrahide sayısız tecrübesi olan Kerim Ünal, Adıyaman’da daha önce yapılmayan büyük ameliyatlara imza attı. Ulusal Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi kongrelerinde 2011 yılında asistan yarışmasında, 2015 yılında uzmanlık yarışmasında birincilik ödüllerini aldı. 3 yurt içi 8 yurt dışı yayını bulunmaktadır. 2017 yılında Barış Çakır’ın yanında fellowship programında burun estetiğinde ileri düzey eğitim aldı. 2018 yılında Teoman Doğan tarafından düzenlenen burun estetiği kursuna katıldı. İlgi alanları, estetik cerrahi işlemler, burun, meme, karın estetiği, liposuction, vücut şekillendirme, yüz gençleştirme, dolgu, botox, prp, el kesileri, yüz travmaları, açık yaralar, yanık ve mikrocerrahidir.

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Kerim Ünal, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Kerim Ünal

    Op. Dr. Kerim Ünal, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Kerim Ünal için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Abide-i Hürriyet Caddesi No. 110 Kat:3 Şişli / ISTANBUL / TURKEY