Yükleniyor

Doç. Dr. Kerim Güzel

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel, Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Medicana İnternational Samsun
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Doç. Dr. Kerim Güzel

    Doç. Dr. Kerim Güzel, 1999 yılında samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Eylül ayında Ankara Dr. Muhittin Ülker Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Prof. Dr. Raci Aydın’ın Kliniği'nde Genel Cerrahi İhtisası'na başladı. 2004 yılı Ocak ayında Genel Cerrahi uzmanlık eğitimi tamamlayarak Çarşamba Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalışmaya başladı.

    2008 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde Genel Cerrahi Kliniği'nde Üst ve Alt Gastrointestinal Sistem Endoskopisi eğitimi aldı. 2011 yılından itibaren ileri Laparoskopik Cerrahi ameliyatları yapmaya başladı. 2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Laparoskopik Kolorektal Cerrahi eğitimi aldı.

    2013 yılından itibaren ileri Laparoskopik deneyim gerektiren Bariatrik Cerrahi ameliyatları yapmaya başladı. 2014 yılında IRCAD University Strasbourg – France’de dünyada Bariatrik ve Metabolik Cerrahi'de deneyimli ABD, Brezilya, Hindistan, Belçika, İtalya, Fransa’dan öğretici olarak katılan cerrahlardan eğitim aldı.

    2015 yılında Brezilya'dan Sao Paulo Üniversitesi'nden Prof. Dr. Sergio Santoro’nun desteğiyle Metabolik Cerrahi ameliyatlarına başladı. 2015 yılında Metabolik Cerrahi Vakfı Başkanı ve bu ameliyatların Türkiye’de ilk uygulayıcısı Prof. Dr. Alper Çelik’den Metabolik Cerrahi eğitimi aldı. 2016 yılında Belçika – Bruge da AZ Sint – Jan Hospital’de Dr. Bruno Dillemans’dan Revizyonel Bariatrik Cerrahi eğitimi aldı.

    Türk Cerrahi Derneği, Türk Obezite Cerrahisi Derneği, Metabolik Cerrahi Derneği ve IFSO (International Federation For the Surgery of Obesity and  Metabolic Disorders) üyesidir.

    2010 Ocak ile 2019 Mayıs tarihleri arasında Samsun Büyük Anadolu Hastanesi'nde çalıştı.

    Halen Samsun Medicana İnternational Hastanesi'nde Obezite ve Metabolik, ileri Laparoskopik Cerrahi, Onkolojik Cerrahi başta olmak üzere ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

    Aynı zamanda, Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Doç. Dr. olarak akademik alanda çalışmalara devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Kerim Güzel, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Kerim Güzel

    Doç. Dr. Kerim Güzel, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Kerim Güzel için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad. No: 85, Canik