Yükleniyor

Psk. Kadir Yavaşoğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Kadir Yavaşoğlu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Kadir Yavaşoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Kadir Yavaşoğlu için randevu alabilirsiniz.

Psk. Kadir Yavaşoğlu

Lisans eğitimini Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur öğrencisi olarak 2019 yılında tamamladı. Lisans eğitimi süresince ve sonrasında başta Türk Psikologlar Derneği olmak üzere Ankara Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Madalyon Psikiyatri Merkezi, Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu ve LEYLA’DAN SONRA projesi gibi çeşitli kurum ve organizasyonlarda çalıştı. Türk Psikologlar Derneği bünyesinde asistanlık faaliyetlerini yürütürken mesleki olarak tecrübe kazanma fırsatını da yakaladı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri bölümünde ergen ve yetişkin kliniklerinde ve yataklı servislerde yürütülen tedavi çalışmalarında deneyim kazandı. Kısa süreli olarak Alkol Bağımlılığı ve Geropsikiyatr Servisinde görev aldı. Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde çocuk, ergen, yetişkin ve yaşlılara uygulanan genel tarama testleri sırasında gözlemci ve uygulayıcı olarak bulundu. MMPI, SCİD, MOXO gibi psikologlar tarafında uygulanan ve raporlanan testlerin rapor aşamasında gözlemci oldu. Sürücülerin psikoteknik değerlendirmelerinin yapıldığı merkezde yetkili psikolog olarak çalıştı. Bu çalışmalarının ardından halen devam etmekte olan Université Libre de Bruxelles ‘de Psikopatoloji Odaklı Klinik Psikoloji (Psychologie clinique et psychopathologie) yüksek lisans programına kabul edildi. Çalışma alanları: Ergenler & Genç Yetişkinler & Yetişkinler Üyelikler: Türk Psikologlar Derneği, Freud-Lacan Psikanaliz Derneği

Sağlık Rehberi

Psk. Kadir Yavaşoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Kadir Yavaşoğlu

Psk. Kadir Yavaşoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Kadir Yavaşoğlu için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!