Yükleniyor

Psk. İrem Akıcı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. İrem Akıcı, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. İrem Akıcı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. İrem Akıcı için randevu alabilirsiniz.

Psk. İrem Akıcı

Ben Psikolog İrem Akıcı, Beykent Üniversitesi'nde Psikoloji lisans programını başarıyla tamamladım. Eğitimlerim sırasında ruh sağlığı alanında bir çok devlet hastanesinde ve özel hastanede aynı zamanda anaokulu ve üniversite gibi farklı eğitim kurumlarında staj yapma, çalışma ve sahaya aktif şekilde katılım sağlayabilme imkanı buldum. Psikodinamik bir temelden gelmekteyim. Bununla birlikte; terapi eğitimlerimi ve test eğitimlerini lisans döneminde tamamladım. Şuanda ise özel bir şirkette çalışmaktayım ve aynı zamanda online olarak da psikoterapi hizmeti vermekteyim. Sıklıkla çalıştığım konular; öfke problemi, kaygı, sınav kaygısı, mesleki danışmanlık, stres yönetimi, panik atak, depresyon, çift ve aile ilişkileri, obsesif kompulsif bozukluk, uyku bozukluğu alanlarıdır. Siz değerli danışanlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum.

Sağlık Rehberi

Psk. İrem Akıcı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. İrem Akıcı

Psk. İrem Akıcı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. İrem Akıcı için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!