Yükleniyor

Psk. Dan. İpek Soyumtürk

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. İpek Soyumtürk, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. İpek Soyumtürk kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. İpek Soyumtürk için randevu alabilirsiniz.

Psk. Dan. İpek Soyumtürk

2017 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümündeki lisans eğitiminin ardından İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamış ve “Uzman Klinik Psikolog” ünvanını almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile ve Çift Danışmanlığı ve Çözüm Odaklı Terapi alanlarında eğitim alan Uzman Klinik Psikolog İpek Soyumtürk halen Prof. Dr. Mehmet Sungur tarafından Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (EABCT)’nin eğitim standartlarına göre düzenlenen "Kognitif ve Davranış Terapileri (KDT)" eğitimine devam etmektedir. Mesleki ilgi alanları arasında ergenlik ve yetişkinlik dönemi ruhsal sorunları ve duygusal yeme olmak üzere özellikle: Anksiyete/ Kaygı Bozuklukları (Sosyal Fobi- Panik Bozukluğu- Yaygın Kaygı Bozukluğu- Özgül Fobi), Depresyon Bozuklukları (Majör Depresyon Bozukluğu, Süregiden Depresyon Bozukluğu), Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı – Zorlantı Bozukluğu), Travma ve Stresörle İlişkili Bozukluklar (Travma Sonrası Stres Bozukluğu- Akut Gerginlik Bozukluğu- Uyum Bozuklukları), Yeme Bozuklukları, Ergen ve Yetişkinlerde Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu İlişki ve Duygusal Bağlanma Sorunları Bireysel Gelişim ve Farkındalık Arttırma. Uzman Klinik Psikolog İpek Soyumtürk Gelişim Psikoterapi Enstitüsü ekibinde online ve yüz yüze olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Sağlık Rehberi

Psk. Dan. İpek Soyumtürk, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Dan. İpek Soyumtürk

Psk. Dan. İpek Soyumtürk, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Dan. İpek Soyumtürk için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!