Yükleniyor

Psk. İpek Selin Günhan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. İpek Selin Günhan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. İpek Selin Günhan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. İpek Selin Günhan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İpek Selin Günhan Klinik Psikolog & Psikoterapist
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. İpek Selin Günhan

    Klinik Psikolog İpek Selin Günhan Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Eğitiminin bir dönemini Hollanda Groningen Üniversitesinde değişim öğrencisi olarak geçirmiştir. Lisans eğitimi sırasında Ulusal Magnetik Rezonans Araştırma Merkezi (UMRAM) bünyesinde yer alan Görsel Algı ve Dikkat Laboratuvarında ve Bilkent Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Araştırmaları Merkezinde araştırma asistanı olarak görev yapmıştır. “Bilişin Genetik ve Çevresel Temelleri: Ergen ve Genç Yetişkin İkizlerde IQ ile Çalışma Belleği İlişkisi” başlıklı lisans tezini UMRAM Beyin Gelişimi ve Psikoz Araştırmaları Laboratuvarında tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Psikiyatri Servisinde stajyer psikolog olarak bulunmuştur.

    Klinik Psikoloji alanında uzmanlığını ise Başkent Üniversitesinden “Sınırda (Borderline) Kişilik Örgütlenmesinde İlişki ve Partner Obsesyonlarının Nesne İlişkileri Perspektifinden İncelenmesi” başlıklı tezi ile almıştır. Başkent Üniversitesi Stres Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde araştırma ve psikoterapi faaliyetlerini sürdürmüştür. 2021 ve 2022 yıllarında Madalyon Psikiyatri Merkezi Ankara Yetişkin Bölümünde klinik psikolog ve psikoterapist olarak görev yapmıştır.

    Şu anda Bilkent Üniversitesinde klinik psikolog ve psikoterapist olarak çalışmakta, eş zamanlı olarak da Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Yanı sıra Ankara'da psikoterapi faaliyetlerini sürdürmektedir.

    Terapötik yaklaşımını psikodinamik psikoterapiler oluşturmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. İpek Selin Günhan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. İpek Selin Günhan

    Psk. İpek Selin Günhan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. İpek Selin Günhan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kavaklıdere, Atatürk Blv No: 229, 06680 Çankaya/Ankara