Yükleniyor

Psk. İpek İrem Doğan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. İpek İrem Doğan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. İpek İrem Doğan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. İpek İrem Doğan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. İpek İrem Doğan

    Psikolog İpek İrem Doğan, Psikoloji lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ankara ve Kuzey Kıbrıs Kampüslerinde şeref derecesi ile tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapiler odaklı aldığı eğitiminde, teorik eğitimin yanında uygulama anlamında da yetkinlik kazanmıştır. İlk deneyimini, İbn-i Sina Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde tamamlayan Psk. İpek İrem Doğan, sonrasında Cebeci Hastanesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Hakan Kumbasar ve ekibiyle stajyer psikolog olarak çalışma fırsatı bulmuştur. Bu süreçte, her yaş grubu için birçok psikopatolojik teşhis koyma, test etme ve formule etme becerilerini geliştirmiştir. İnsanın içinde bulunduğu herhangi bir alanda, dinamizmin ve yeniliğin önemini göz önünde bulundurarak, lisansım sonrası psikoterapi eğitimlerine devam etmiş ve DATEM’de organize edilen ve Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından sağlanan Bilişsel ve Davranışçı Terapiler eğitimlerini tamamlamıştır. Böylece, yaygın olan birçok psikolojik probleme yönelik, bilimsel kanıt temelli psikoterapi müdehaleleri üzerinde kendini geliştirmeye devam etmektedir. Aynı zamanda, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Aile Danışmanlığı eğitiminin de son aşamasına gelmiştir. Ergen ve yetişkin bireylere, kendisinin de kurucusu olduğu Limer Psikoloji çatısı altında gizlilik ve yargısız yaklaşım ilkelerini takip ederek hizmet vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. İpek İrem Doğan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. İpek İrem Doğan

    Psk. İpek İrem Doğan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. İpek İrem Doğan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:115/38, Ankara