Yükleniyor

Prof. Dr. İlhan Öztekin

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. İlhan Öztekin, Algoloji alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. İlhan Öztekin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. İlhan Öztekin için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Prof. Dr. İlhan Öztekin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Prof. Dr. İlhan Öztekin

    Prof. Dr. İlhan Öztekin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Prof. Dr. İlhan Öztekin için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Prof. Dr. İlhan Öztekin Bilgiler

      Prof. Dr. İlhan Öztekin 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini Sağlık Bakanlığı Siyami Ersek Göğüs,Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği'nde tamamlamıştır. 1985-1989 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Haseki Kardiyoloji Enstitüsü Kalp Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi'nde,1989-2010 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği'nde,2010-2018 yılları arasında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı ve Algoloji Bilim Dalı Başkanı ve Öğretim Üyesi olarak hizmet vermiştir.2009 yılında Doçentlik,2015 yılında Profesörlük ünvanı almıştır. Yeditepe Üniversitesi Hastanelerinden Algoloji, Akupunktur ve Ozon Tedavisi alanlarında hastalarına hizmet vermektedir. İlgi alanları; Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahi Anestezisi, Yoğun Bakımı İntraoperatif Transözofageal Ekokardiyografi Algoloji (Ağrı Tedavi), Akupunktur Girişimsel Ağrı Tedavisi Kanser Ağrıları Bel Fıtığında Hidrodiskektomi ( Su jeti tedavisi ) Boyun ve Bel Fıtığında Nükleoplasti uygulaması Omurga kanalı yapışıklıklarının açılması Epidural Steroid Enfeksiyonu Omurga Eklemlerinde RF uygulaması Epiduroskopi

      İhtisaslar

      • Algoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Koşuyolu Mahallesi Koşuyolu Caddesi No:168, Kadıköy