Yükleniyor

Uzm. Psk. Hülya Ayhan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Hülya Ayhan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Hülya Ayhan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Hülya Ayhan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
 • İnsula Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Psk. Hülya Ayhan

    2010 yılında, Boğaziçi Üniversitesi’nin Psikoloji bölümünden mezun oldum. Yüksek lisans eğitimimi Haliç Üniversitesi’nin Uygulamalı Psikoloji (Tezli) bölümünde tamamladım. Uzmanlık tezi olarak “Cinsel Tacize İlişkin Tutumları Yordayan Faktörler: Çelişik Duygulu Cinsiyetçilik, Kontrol Odağı ve Empati” başlıklı çalışmayı yaptım. Halen İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Adli Tıp ve Adli Bilimler Entitüsü Sosyal Bilimler Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimime devam etmekteyim. Mesleki kariyerimi hem akademik hem de klinik alanda sürdürmekteyim. Bugüne kadar Bilişsel Davranışcı Terapi, Bilişsel Varoluşçu Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, EMDR Terapisi ve Gottman Çift Terapisi eğitimlerini aldım. Ergenlik döneminin son yıllarında olan çocuk, yetişkin ve çiftlerle çalışmaktayım. Psikolojik destek hizmetini verirken danışanın özellikleri ve getirdiği sorun özelinde ihtiyaç duyulan terapi yöntemi ya da yöntemlerini kullanmaktayım.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Hülya Ayhan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Hülya Ayhan

    Uzm. Psk. Hülya Ayhan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Hülya Ayhan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kartaltepe, İstanbul