Yükleniyor

Dyt. Hilal Yazıcı

5.0
Yorum Sayısı1
Sağlık Rehberi3

Dyt. Hilal Yazıcı, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Hilal Yazıcı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Hilal Yazıcı için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Hilal Yazıcı - Samsun Diyet
 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Hilal Yazıcı

    Diyetisyen Hilal Yazıcı, 1995 Yılında Samsun'da Doğdu. 2017 Yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünden Mezun Olmuş, Ardından Yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme Bilimleri Bölümünde Yüksek Lisansa Başlamıştır.

    Üniversite Eğitimi Süresince Medical Park Bahçelievler Hastanesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi,  Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde Erişkin Ve Çocuk Beslenmesi Ve Kurum Beslenmesi Üzerine Stajlarını Başarıyla Tamamladı.

    Kendisini Daha Da Geliştirmek Adına Diyabet Diyetisyenliği, Onkoloji Diyetisyenliği, Beslenme Ve Psikoloji, Yeme Bozuklukları Ve Yeme Farkındalığı Kursları Başta Olmak Üzere Yoğun Bakım, Nöroloji, Perioperatif Nütrisyon, Pulmoner Ve Gastrointestinal Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Olmak Üzere Birçok Ulusal Ve Uluslararası Eğitim Ve Kurs Programını Tamamladı
    .
    Haziran 2017 'De Mezun Olan Dyt. Hilal Yazıcı, VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde Göreve Başladı. Mesleğinin Ilk Yıllarında Kurum Ve Klinik Diyetisyen Olarak Çalışarak Hastalıkların Tıbbi Beslenme Tedavisinde Çok Sayıda Bilgi Birikimi Ve Tecrübe Edindi. Ardından Poliklinik Hizmetine Başlayarak Sayısız Hastaya Tıbbi Beslenme Tedavisi, Kilo Yönetimi, Gebelik Takibi Gibi Bireysel Beslenme Danışmanlığı Verdi.

    Bu Süreçte Aynı Zamanda Birçok Özel Kuruma Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Hizmeti Verdi. Çeşitli Devlet Okulları, Özel Okullar Ve Üniversitelerde Konuşmacı Olarak Yer Aldı, Kamu Ve Özel Kuruluşlarda Toplum Sağlığını Iyileştirme Amacı Ile Eğitimler Verdi.

    5 Yıl Süreyle Hastane Diyetisyeni Olarak Poliklinik Hizmeti, Yatan Hasta Katlarında Ve Yoğun Bakımda Klinik Diyetisyen, Erişkin Ve Çocuk Hematoloji- Onkoloji Bölümlerinde Onkoloji Diyetisyenliği Hizmetleri Veren Hilal Yazıcı, Temmuz 2022 Itibariyle Hastanedeki Görevinden Ayrılarak Kendi Beslenme Danışmanlığı Merkezini Kurdu.
    Kendisi Diyetisyen Hilal Yazıcı Farkındalıklı Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı Merkezi'nde Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.     

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Dyt. Hilal Yazıcı

    Dyt. Hilal Yazıcı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Hilal Yazıcı için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     • Resim Yok

      Duygusal yeme bozukluğu ile yıllardır problem yaşamaktaydım. Hiç bir zaman aşırı kilolu olmasam da en son bulunduğum bedenden nefret ediyordum. Artık profesyonel bir destek almam gerektiğini anladığımda Hilal hoca çıktı karşıma. Sizlere içtenlikle söyleyebilirim ki ben Hilal hocam sayesinde sağlıklı beslenmek ne demek onu öğrenmiş oldum. Kilo kalıplarına asla kendinizi bırakmayın. Hilal hoca sizin diyet yaptığınızı hissetmenize bile engel olacak şekilde beslenme planları çıkarıyor. Çok farklı sağlıklı tarifler öğretiyor. İşin en güzel yanı da farkındalık oluşumunu gerçekleştiriyor. Kendinizi en iyi hissettiğiniz forma getirene kadar da asla pes etmiyor. Ara ara kaçamaklar yapıyor insan ister istemez. Bir sonraki kontrolde kilo aldım korkusuyla mahcup gitmenize bile gerek yok çünkü bizler insanız. Bu cümleyi söyleyebilmemi sağlayan da canım hocamdır. Mesleğine olan sevgisi ve engin deneyimine saygı duymamak imkansız.

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Körfez Mahallesi, Atakum Bulvarı, No: 21/25 ATAKUM / SAMSUN