Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Hilal Delikan, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Hilal Delikan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Hilal Delikan için randevu alabilirsiniz.

Fzt. Hilal Delikan

Lisans eğitimim boyunca 4 sınıf stajımı Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Araştırma hastanesinde yaparak 1 yıl süresince Ortopedik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Pediatri Rehabilitasyon,Kardiopulmoner Rehabilitasyonu, El Rehabilitasyonu ve Romatolojik Rehabilitasyon stajlarını alarak bu konularda tecrübe sahibi olma fırsatı buldum.Ayrıca 7 ay süresince İşkur İşbaşı Eğitim Programı çerçevesinde özel eğitim merkezinde hasta alarak Pediatrik Rehabilitasyon konusunda kendimi geliştirme imkanım oldu. Eğitimim süresince temel derslerin yanı sıra El Splintleri ve Refleksoloji eğitimi aldım. Meslek hayatımda özel bir rehabilitasyon merkezinde çalışırken aynı zamanda aktif olarak yoga eğitmenliği yaptım. Şu anda Osteopati eğitimim devam etmektedir.

Sağlık Rehberi

Fzt. Hilal Delikan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Fzt. Hilal Delikan

Fzt. Hilal Delikan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Fzt. Hilal Delikan için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!