Yükleniyor

Uzm. Psk. Hazan Eren

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Hazan Eren, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Hazan Eren kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Hazan Eren için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Uzm. Psk. Hazan Eren, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Uzm. Psk. Hazan Eren

     Uzm. Psk. Hazan Eren, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Uzm. Psk. Hazan Eren için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Uzm. Psk. Hazan Eren Bilgiler

       Lise öğrenimini Almanya’da Goethe Gymnasium’da tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Gelişim Psikolojisi yüksek lisans eğitimini Maastricht Üniversitesi’nde (Hollanda) tamamlamıştır. Tez çalışmasını “Ebeveyn tutumlarının çocuk gelişimi üzerindeki etkileri” üzerine gerçekleştirirken Hollanda’da çeşitli hastane ve kliniklerde gözlemlerde bulunup süpervizyon almıştır. Eğitim hayatı süresince ve sonrasında yurtiçi ve yurtdışında çeşitli eğitimlere katılım göstermiştir. Avusturya Psikoloji Akademisi’nde Bebeklerin Psikolojik Tedavi Yöntemleri ve Yaklaşımları, Almanya Kukla Terapisi Enstitüsü’nde Kukla Terapisi, Çocuk ve Ergenler için Şema Terapi ve Eğitimde & Ebeveynlikte Mindfulness eğitimlerini ve Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimini (Family Enhancement & Play Therapy Center) tamamlamıştır. Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği- IV (WISC-IV), Moxo Dikkat Testi, Çocuk Testleri Eğitimi (Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygudurum Ölçekleri) ve Denver II Gelişimsel Tarama Testi uygulayıcısıdır. Klinik alanda çocuk danışanları görmeye devam ederken aynı zamanda alternatif eğitim metodlarını takip eden çeşitli anaokullarında psikolog olarak görev almış ve halen anaokullarına danışmanlık yapmayı sürdürmektedir. Ana dil seviyesinde Almanca ve ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

       İhtisaslar

       • Psikolog

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.