Yükleniyor

Psk. Hazal Şahin

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Hazal Şahin, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Hazal Şahin kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Hazal Şahin için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Hazal Şahin
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Hazal Şahin

    Psk.Hazal Şahin Çukurova Üniversitesi Psikoloji Bölümünü iyi bir derece ile bitirerek Psikolog unvanını almıştır. Hem okul döneminde hem de meslek döneminde alanına dair birçok seminerlere ve konferanslara katılarak ve aldığı birçok eğitimlerle mesleki yeterliğine katkıda bulunmuştur. Meslek hayatına hayatına başlangıçta çocuklar ve ergenlerle çalışmaya başlayan Psk. Hazal Şahin, daha sonra yetişkinler, çiftler ve ailelerle de çalışmaya başlamıştır. Şuan aktif bir şekilde hala danışanlar almaya ve onlara Psikolog olarak hizmet sunmaya ve Van Taraf gazetesinde Yazar olarak psikolojik yazılar yazmaya devam etmektedir. Aldığı eğitimler; Bilişsel Davranışçı Terapi(BDT) Cinsel Terapi(hala devam etmekte) Çift ve Aile Danışmanlığı(hala devam etmekte) Oyun Terapisi Masal Terapisi Çocuklar ve Ergenlerle Psikoterapi Çocuk ve Yetişkin Değerlendirme Testleri

    Sağlık Rehberi

    Psk. Hazal Şahin, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Hazal Şahin

    Psk. Hazal Şahin, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Hazal Şahin için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Şerefiye Mahallesi Santral 6. Sokak Haydaroğlu İş Merkezi kat:5 no:41, Van