Yükleniyor

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız için randevu alabilirsiniz.

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Çocuk, ergen ve yetişkin danışanları kabul etmekteyim. Psikolojik danışma/terapi süreci; patalojik rahatsızlıklar, hayatınızda yoluna koyamadığınız yaşantılar, duygular, aşamadığınız düşüncelere sizin kendinizi iyileştirme sürecinde başrol oynamanızda yol gösterici bir süreçtir. Bu süreçte sizi keşfe çıkacağız, ihtiyaçlarınızı, baş etme stratejilerinizi bulacak ve işlevsiz olanları işlevli hale beraber getireceğiz. Bu yolda kullandığım terapi modeli Bilişsel Davranışçı Terapi olacaktır. Bu şekilde hayatınıza, kendinize, başkalarına ve dünyaya olan bakış açınızı daha gerçekçi, daha işlevsel bir düzene koymaya çalışacağız. Böylece ardından hissettiklerinizde de, yaşam deneyimlerinizde de göreceğiniz iyileşmelerle hayatınızda somut gelişmeleri daha net görebileceksiniz.

Sağlık Rehberi

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Dan. Hazal Nur Yıldız için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!