Yükleniyor

Psk. Havva Gül Dikici

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Havva Gül Dikici, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Havva Gül Dikici kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Havva Gül Dikici için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Havva Gül Dikici, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Havva Gül Dikici

    Psk. Havva Gül Dikici, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Havva Gül Dikici için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Havva Gül Dikici Bilgiler

      Psikolog Havva Gül DİKİCİ Montclair State Üniversitesi NJ, USA Psikoloji bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi Eğitimini 2020 yılında tamamladı. İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında Proje aşamasındadır (2020). 2006 yılında ilk olarak çocuklarla çalışmaya başladı. Anaokullarında başladığı kariyer hayatına, Özel Hayal Çocuk Yuvasında Psikolog olarak halen devam etmektedir. Danışanlarını, kurucusu olduğu Psikoliva Danışmanlık Merkezinde görmektedir. Çocuk Ergen, Yetişkin ve Aile ile Bütüncül Psikoterapi perspektifinde terapiler yapmaktadır. Aldığı Eğitimler: Hipnoz- Hipnoterapi Eğitimi- Psikoterapi Enstitüsü Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (wisc-r) Eğitimi - Türk Psikologlar Derneği Peri Masalları Testi (Rorschach Projektif Testler Derneği-İrem Erdem Atak) Çocuk Çizimlerinin Projektif değerlendirilmesi (Rorschach Projektif Testler Derneği- Funda Akkapulu Aydın) Rorschach ve CAT Testleri ile çocuğun Ruhsal İşleyişinin Değerlendirilmesi (Rorschach Projektif Testler Derneği- Neslihan Zapçı) Objektif Testler Eğitimleri: Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Metropolitan Okul Olgunluğı Testi, Temel Kabiliyet Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Benton Görsel Hafıza ve Kognitif Konksiyonlar Testi, Burdon Dikkat Testi,. (Klinik Psikolog Selen Ayas)

      İhtisaslar

      • Psikolog

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Şair orhan veli sokak no:20 daire:13 Bahçelievler, İstanbul