Yükleniyor

Fzt. Hatice Nur Akyol

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Hatice Nur Akyol, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Hatice Nur Akyol kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Hatice Nur Akyol için randevu alabilirsiniz.

Fzt. Hatice Nur Akyol

Ben Fizyoterapist Hatice Nur Akyol, İlkokul ve lise yıllarımı Samsun'da tamamlamış olup üniversite yıllarında İstanbul'a yerleştim. Yeditepe Üniversitesi'ni tam burslu olarak kazandım. Üniversite yılları sırasında sınıf temsilciliği görevini üstlenmemin yanında birçok mesleki etkinliğe katılıp, bu alanlarda aktif rol aldım.  Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden 2015 yılında onur derecesiyle mezun oldum. Buna ek olarak işin yönetim boyutunda da bulunmak adına 2019 yılında Anadolu Üniversitesi, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü'nü bitirdim. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü bitirme tezimi 16. Fizyoterapide Gelişmeler Kongresi'nde sözlü sunma fırsatı yakaladım ve devamında tezim makale olarak yayınlanmaya kabul gördü. Kendimi mesleki anlamda geliştirmek ve hastalara daha kalıcı fayda sağlamak amacıyla birçok mesleki eğitime katıldım ve yetkinlik belgesi aldım. Mezuniyetimin hemen ardından The Australian Physiotherapy & Pilates Insttıtute (APPI) tarafından Türkiye'de gerçekleştirilen fizyoterapistlere yönelik klinik pilates eğitimini tamamladım ve bu alanda çalışmaya başladım. İki özel tıp merkezinde çalıştım, bu merkezlerin birinde baş fizyoterapistlik görevini üstlendim ve bu merkezde ''klinik pilates'' ünitesini kurdum. Mesleki anlamda ilgi duyduğum alanlar klinik pilates, duruş bozuklukları, postural rehabilitasyon, fibromiyalji, romatizmal hastalıklar, manuel terapi, kadın sağlığı fizyoterapisi. Fizyoterapistlik mesleğime devam ettiğim sürece amacım mesleki anlamdan kendimi geliştirmek ve karşımdaki kişiye maksimum fayda sağlamak olacaktır.

Sağlık Rehberi

Fzt. Hatice Nur Akyol, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Fzt. Hatice Nur Akyol

Fzt. Hatice Nur Akyol, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Fzt. Hatice Nur Akyol için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.