Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak Çepni

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi4

Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Hande Şafak Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak Çepni

    Samsun'da doğan Hande ŞAFAK ÇEPNİ, ilköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra , eğitim hayatına Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde devam etmiştir. 

    Lisans eğitimi boyunca Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi , Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde zorunlu stajlarını , Medikal Park Samsun, Fransız Lape İstanbul Hastanelerinde gönüllü staj yapmıştır. 

    Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimi boyunca NP İstanbul Beyin Hastanesi'nde klinik stajını tamamlamış ve süpervizyon altında seans çalışmalarına başlamıştır. 

    Süpervizyon sürecinin ardından İstinye Liv Hastanesi , Bahçeşehir'de Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Birimi'nde çalışmalarını devam ettirmiş, ardından Liv Hospital Ulus'ta mesleğine devam etmiştir. 

    2018 Eylül itibari ile Samsun'da Çocuk Psikiyatristi Uzm. Dr. Melih Nuri Karakurt ile çalışmalarını yürütmeye başlamıştır. 

    2019 Haziran itibariyle Psikolab Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezini kurmuş ve iki yıl çalışmalarını yürüttükten sonra yenilikleri daha yakından takip etmek adına 

    2021 Agustos itibariyle Hande Şafak Psikolojik Danışmanlık Merkezi , Ali Dede Akademi (Kidsnook Samsun istasyonu , erken çocukluk gelişim destek programı) 'yi kurmuş çalışmalarını çocuk ve genç psikiyatri uzmanı Melih Nuri Karakurt ile de paralel bir şekilde iki ayrı kurumda çalışmalarını yürütmektedir.

     

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak Çepni

    Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak Çepni, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Hande Şafak Çepni için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Cumhuriyet Mahallesi 57.Sokak No: 11/1 Atakum / Samsun