Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Nehir Aile Danışma Merkezi (TERAPİ)
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz

    Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Hamide Yılmaz Bilgiler

      Ben Hamide Yılmaz. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldum. Lisans eğitimim sürecinde Özel eğitim merkezlerinde ve Bülent Ecevit Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj yaptım. Bursa Teknik Üniversitesi’nden 450 saatlik teorik ve süpervizyon eğitimlerini içeren Aile Danışmanlığı programını tamamladım. 2018-2019 yılında Uludağ üniversitesi'nden 1 yıl süren Pedagojik Formasyon sertifika programını tamamladım. 2018-2020 İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamış bulunmaktayım. Anadolu Psikoterapi Derneği Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimine devam etmekteyim. Mezun olduğum yıldan bu yana özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, Bursa Aile Danışmanları Derneği kapsamında Nilüfer Dernekler Yerleşkesinde Aile Danışmanı ve Psikolog olarak, Psikoteknik Değerlendirme Merkezinde de psikolog olarak görev yaptım. Şuanda özel eğitim merkezinde sorumlu müdür olarak ve Bursa Nehir Aile Danışma Merkezi’nde Ergen ve Yetişkin Psikoterapisi üzerine çalışmalarıma devam etmekteyim.

      İhtisaslar

      • Psikolog

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Odunluk Mah. Lefkoşa Cad. Mihraplı Plaza C blok K:3 D:3, Bursa