Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Halit Urgan, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Halit Urgan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Halit Urgan için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Halit Urgan

Op.Dr. Halit Urgan Samsun’da doğdu.

İlk ve orta okulu Muğla’da, liseyi ise Amasya’da tamamladı. 1994-2000 yılları arasında  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimi aldı.

2000 yılında mezuniyet sonrası Ağrı Devlet Hastanesi acil servisinde pratisyen hekim olarak göreve başladı. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı’nı kazanarak Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı.

2009 yılında uzman olarak mecburi hizmetini tamamlayacağı Çorum Devlet hastanesine atandı. Mecburi hizmetini burada tamamladıktan sonra  2011 yılında özel Samsun Medicana İnternational Hastanesinde Estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı olarak göreve başladı. 2015 Ocak ayında Medicana hastanesinden ayrılıp kendi kliniğini açmıştır.

Dr. Halit Urgan evli ve iki çocuk babasıdır. 

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Halit Urgan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Halit Urgan

Op. Dr. Halit Urgan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Halit Urgan için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.