Yükleniyor

Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar, Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Liv Hospital İstanbul
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar

    1988 tarihinde İstanbul Tıp Fakültesini kazanmıştır. Cerrahi intörnlüğünü University of Colorado Health Science Center, Denver Colorado’ da tamamlamıştır. 1995-1996 yılları arasında mecburi hizmetini Isparta’da, Nisan 2000’ tarihinde askerlik hizmetini tamamlamıştır.Haziran 2001 yılında Genel Cerrahi ihtisasını “Kolon anastomozlarında skar dokusu oluşumu ve latirojen ilaçların etkisi” isimli tez ile tamamlamıştır. 2006-2007 yılları arasında University of Southern California Medical Center, Department of General Surgery, Los Angeles, ABD’ de çalışmıştır. En çok odaklandığı alanlar,Primer cerrahi ilgi alanı gastrointestinal hastalıklar, mide, kolon ve rektum kanseri başta olmak onkolojik cerrahi olguların laparoskopik tedavisidir. “Robotik Cerrahi” ve “Cytoreductive surgery (CRS) and Hypertermic intraperitoneal chemotherapy (HIPEC) in Peritoneal Surface Malignancy” sertifikalarına da sahiptir. Türk Cerrahi Derneği, Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Derneği, İstanbul Tabib Odası üyesi, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği ile Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği yönetim kurulu üyesi olup,Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Dergisi’nde yardımcı editörlük, European Society of Trauma and Emergency Surgery (ESTES) Emergency Section’ da Chairman ve Türkiye delegeliği görevlerlerindedir. 50 uluslararası, 20 ulusal çalışması hakemli dergilerde yayınlanmıştır. İki uluslararası, 10 ulusal kitap bölümü bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı panel ve sempozyum konuşmaları gerçekleştirmiş olup, uluslararası, ulusal kitap bölümü yazımı ve çevirisi bulunmaktadır. 2008 yılında Doçent, 2014 yılında da profesör ünvanını almıştır. Halen İstanbul Beşiktaş Liv Hospital Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar

    Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Beşiktaş