Yükleniyor

Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu, Enfeksiyon Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu

    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Enfeksiyon Hastalıkları ve Kinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalında 1991-2016 yılları arasında başkan olarak görev yapmış olan Hakan Leblebicioğlu 1994 yılında doçent, 2000 yılında ise profesör olmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesinde rektör yardımcılığı görevini yürütmüştür (2011-2014). 2018-19 yıllarında Samsun LİV Hastanesinde çalışmıştır. Halen VM Medical Park Samsun Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Kliniğinde çalışmaktadır. Aynı hastanede medikal direktör olarak görev yapmaktadır.

    Hakan Leblebicioğlu, Viral Hepatitle Savaşım Derneği (VHSD), World Association of Medical Editors (WAME), Committee of Publication Ethics (COPE), American Society for Microbiology (ASM), European Society of Clinical Microbiology and Infectious Diseases ESCMID Study Group for Viral Hepatitis (ESGVH) üyesi, (ESCMID) Study Group for Travel Medicine and Migration (ESGTIM) onursal başkanı ve Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (EKMUD) önceki başkanıdır. TÜBİTAK Sağlık Bilimleri Araştırma Grubu (2004-2010) ve Tıpta Uzmanlık Kurulu (2008-2011) çalışmıştır.

    Dünya Sağlık Örgütü Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı rehber hazırlama komitesi üyesi ve danışmanı olarak görev yapmıştır..

    Annals of Clinical Microbiology and Antimicrobials Dergisi kurucusu ve baş editörü, Travel Medicine and Infectious Disease, BMC Infectious Diseases ve Antiviral Research dergileri editörüdür.

    Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu’nun ulusal dergilerde yayınlanmış 76 makalesi, uluslararası dergilerde basılmış 177 yayını, 21 kitap editörlüğü ve 56 kitap bölümü mevcuttur. Altı uluslararası kitapta bölüm yazarıdır. Yayınlarına Science Citation Index (SCI) kapsamındaki dergilerde 5025 atıf yapılmıştır. H indeksi 39’dur. (1 Ekim 2022)

    Başlıca ilgi alanları, hastane enfeksiyonları, viral hepatitler ve zoonotik enfeksiyonlardır.

    Ayni zamanda halkla iliskiler ve reklamcılık bölümü mezunu olan Hakan Leblebicioğlu iletişim ve sunum teknikleri, proje ve makale yazımı konularında eğitimler vermiş, kurslar düzenlemiştir. Sosyal medya danışmanlığı yapmaktadır.

    Hobi olarak fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

    İyi derecede ingilizce bilen Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu, evli ve iki çocuk sahibidir.

    Sağlık Rehberi

    Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu

    Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Körfez Mahallesi 19 Mayıs Üniversitesi, Atakum