Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Güray Yeşiladalı, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Güray Yeşiladalı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Güray Yeşiladalı için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Güray Yeşiladalı

Dr. Güray Yeşiladalı İstanbul’da doğdu. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamladı. Eğitiminin 6. yılında Türk - Alman Doktor Birliği bursu ile Almanya’da Giessen Üniversitesi’nde eğitim gördü. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.

Bu süreçte gerçekleştirdiği binlerce ameliyatın yanında Amerika Birleşik Devletleri’nde, Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü’ne “International Fellow” olarak kabul edildi. Bu sayede cerrahi beceri, görgü ve tecrübesini arttırma fırsatını buldu.
İhtisasını tamamladıktan sonra devlet hizmet yükümlülüğü kapsamında Gaziantep’te görev yaptı. Bu dönemde çok sayıda hastanın Plastik Cerrahi ile ilgili operasyonlarını yaparken, Avusturya ve Belçika’da yapılan yazılı ve sözlü sınavlardaki başarısı ile Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği’ne (EBOPRAS) üye olarak kabul edildi. Gaziantep’teki görevini tamamladıktan sonra İstanbul’da bir estetik cerrahi merkezinde çok sayıda ve çeşitlilikte estetik ve kozmetik operasyonları gerçekleştirdi.

Dr. Güray Yeşiladalı halen hastalarını, 2016 yılında Altunizade - İstanbul’da kurduğu Vanity Estetik Kliniği’nde kabul etmektedir. Uluslarası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (ISAPS), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (EBOPRAS) ve İstanbul Tabip Odası üyesidir.

Opr.Dr.Güray Yeşiladalı , Vanity Estetik Kliniği'nde hizmet vermektedir.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Güray Yeşiladalı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Güray Yeşiladalı

Op. Dr. Güray Yeşiladalı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Güray Yeşiladalı için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.