Yükleniyor

Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler

     Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Uzm. Fzt. Gülsen Taşdemir Güler Bilgiler

       2000 yılında Hacettepe üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. 2003 yılından itibaren, mesleki eğitim programlarına dahil olarak, 2 yıl süren ortopedik manuel terapi eğitiminin ardından, halen eğitmenlik de yaptığım, İFAO ( institut für angewandte osteopathie) Akademiye bağlı Osteopati bölümünü bitirdim. Aynı zamanda IAOMT ( internationale akademie für osteopathische und manuelle therapie) akademiye bağlı KPM eğitimini alarak bu alanda Türkiye'de bir ilk oldum. Ardından Psikoneuroimmünoloji (PNİ) gibi bir eğitimi Türkiye'de ilk alan terapistler arasında yer aldım. tüm bu uzun soluklu ve oldukça donanımlı eğitimlerden vakit bulabildiğim nadir zamanlarda ise reflexoloji, energetik tıp, craniosacral terapi, omuz rehabilitasyon sempozyumu, osteopati kongresi, optimum denge modeli, temporomandibular eklem tedavileri gibi eğitimlere katıldım. Son olarak Hasan Kalyoncu Üniversitesinde, manipulatif tedavi derslerini anlatırken, aynı alanda uzmanlığımı tamamladım. Hedefim her bireyin kendine özgü bir tedavi yöntemi olduğu doğrultusunda, mümkün mertebede faydalı olabilmek. Kendi adıma değil , mesleğim adına başarılı olma yolunda ilerlediğimi düşünüyorum.

       İhtisaslar

       • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.