Yükleniyor

Uzm. Psk. Gülşah Karagöz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Gülşah Karagöz, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Gülşah Karagöz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Gülşah Karagöz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
 • Psikohome Bağdat Caddesi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Gülşah Karagöz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Gülşah Karagöz

    Uzm. Psk. Gülşah Karagöz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Gülşah Karagöz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Psk. Gülşah Karagöz Bilgiler

      Uzman Psikolog/Psikoterapist Gülşah Karagöz 2008 yılında Büyükşehir Belediyesi Kadın Aile Sağlığı merkezinde psikolog olarak meslek hayatına başlamıştır. Devletin ücretsiz olarak verdiği bu hizmet dahilinde iki yıl içerisinde 3000 nin üzerinde kişiye süpervizyon dahilinde psikolojik destek verme imkanı bulmuştur. Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji bölümü ve Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi alanlarındaki çalışma ve eğitimlerinin ardından NP İstanbul Beyin Hastanesinde görev alan ilk kat psikologlarından olmuştur. Burada duygu durum bozuklukları ve amatem bölümünde yatan hastaların bireysel terapileri, grup terapileri ve ergoterapi süreçlerinden sorumlu olup aileleriyle de çalışmıştır. Yaşamına eklenen annelik rolü ile mesleğini sürdürmeye devam edeceği bir çocuk aktivite merkezinin kurucusu olmuş ve çalışmalarını ailelerle sürdürmeye devam etmiştir. Oğlu ilkokula başlayana kadar işletmeciliğini sürdürdüğü kurumunda birçok aile ile bağ kurma mesleki anlamda çalışma fırsatı bulmuştur. Tecrübelerinin büyük kısmı ailelerle çalışmalarına dayanan Gülşah Karagöz aynı zamanda bir dönem yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünde de Nöropsikoloji dersleri vermiştir. Ulusal ve uluslar arası birçok kongreye katılmış olup alanında yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Halen Suadiye’de bulunan klinikte yetişkinlerle bireysel, aile ve çift terapisi alanlarındaki seanslarına devam etmekte ve ilişki atölyeleri düzenlemektedir. Çalışma Alanları; Yetişkin Terapisi Aile Danışmanlığı Çift Terapisi Sosyal Sorumluluk Projeleri •Bahçelievler Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu (Risk altındaki ergenlere koruyucu ebeveynlik kapsamında haftanın 2 günü sosyal aktivitelerde bulunmak) •2009 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ümraniye İzci Kampı Grup Psikoterapi Seanslarını yönetmek ÜYE OLDUĞU KURULUŞLAR •KDTD (Kognitif ve Davranışçı Terapi Derneği) •Cinsel Sağlık enstitüsü derneği (Cised) •Türk Psikologlar Derneği •Çare-der (Çocuk Akıl Sağlığı ve Rehberliği Derneği,

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Suadiye, Bağdat Cd. No:483/9, İstanbul