Yükleniyor

Dkt. Gülgün Aydoğan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Gülgün Aydoğan, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Gülgün Aydoğan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Gülgün Aydoğan için randevu alabilirsiniz.

Dkt. Gülgün Aydoğan

2018 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olmuştur. 2016-2017 yılları arasında gerçekleştirdiği staj çalışmaları çerçevesinde birçok rehabilitasyon merkezinde çeşitli dil ve konuşma bozukluklarına sahip farklı vaka gruplarını gözlemlemiştir. 2018 yılında Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi ve Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde edinilmiş dil bozuklukları, motor konuşma bozuklukları ve yutma bozuklukları üzerine, Anadolu Üniversitesi DİLKOM’da ise gecikmiş dil ve konuşma bozuklukları, artikülasyon bozuklukları ve fonolojik bozukluklar, akıcılık bozuklukları ve edinilmiş dil bozuklukları üzerine uygulama stajını tamamlamıştır. Eylül 2018 - Ocak 2021 tarihleri arasında Ataşehir Beyaz Merdiven Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde dil ve konuşma terapisti olarak görev yapmıştır. Eylül 2020’den beri Florya Dil ve Konuşma Merkezi’nde, Şubat 2021’den beri de Juno Danışmanlık Merkezi’nde çalışmaktadır.

Sağlık Rehberi

Dkt. Gülgün Aydoğan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dkt. Gülgün Aydoğan

Dkt. Gülgün Aydoğan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dkt. Gülgün Aydoğan için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.